Mama Önerisi

Morimori

Scottish Fold 11 aylık erkek kedim var.
Kısırlaştırdım. Normalde başından beri ND mama kullanıyorum ama veterineri böbrek taşını tetiklediğini söyledi. Hep en iyi markalardan biri ND diye duymuşumdur. Önerisi veya bilgisi olan var mı? Hangi mamanın hangi serisi uygun olur

2 CEVAP

Tuanaalsk

Ben hilss kullanıyorum benim de kedim scottish gayet sağlıklı çok şükür

Miamor

Nd bizde de kanlı dışkı problemi oluşturdu maalesef, şimdi royal canin veteriner serisi kullanıyoruz mecburen.