Kedim Malt Görünce Kaçıyor 😀

Pnrdogan

Kedime vets plus anti hairball bir de gimcatten bir macun aldım ama hiç sevmiyor koklatinca hatta görünce kaçıyor nasıl yedirmem lazım kötü bir şey mi diye düşündüm :)

9 CEVAP

Yaş mamaya karıştırıp birde öyle deneyin

forbs

Patisine de surebilirsiniz cogunlukla direkt yalamaya basliyorlar bu sekilde mecbur yiyecektir

Mslna01

Ucuna ödül maması sıkıp onu yerken alttan da maltı sıkın

ssedef28

parmağınıza alıp damağına yapıştırın dilinden geri düşüyor ama damağına koyun tadını alıp bikaç kere öyle verdikten sonra kendisi gelip yemeye başlıyor

PofudukLeo

5 farklı marka denedik bugüne kadar maalesef ki hiçbirini beğendiremedik küçük beye :) gimcat malt tablet denedik son olarak , ödül maması gibi kıtır kıtır yiyiyor. Farklı bir alternatif olarak düşünebilirsiniz.

Ben yaş mamasina karıştırıyorum yiyor

Catsusam

Başka marka deneyin. Mutlaka birini sevecek. Zorlarsanız hepsi aynı formda olduğu için hepsine birden direnç gösterebilir gördüğü an.

kedibabasi66

Sevmek zorunda değil.
Veterinerin dediği gibi; Tamamen damak tadıyla alakalı.
Deli gibi buğday çimi yiyor.

benim veterinerim yaş yada kuru mamasına karıştır demişti benim oğluşumda sevmiyor ben öyle yapıyorum