Yavru Köpeğin Boynunda Ceviz Büyüklüğünde Şişlik Var

Fidel0

2.5 aylık yavru köpeğim var bana geldiğinde uyuz ve mantar vardı şuan onun tedavisini görüyor ilaç kullanıyoruz ama bugün dokunduğumda boğazında insanlardaki adem elması gibi bir şişlik fark ettim şişlikler sert bir dokusu var yumuşak değil neden olmuş olabilir

4 CEVAP

aslihan_e

Lenf bezi şişmiş olabilir, enfeksiyon nedenli şişebilirler.

Fidel0

Veterinere gösterdim mantardan dolayı kullandığımız ilaç etkisini gösterdiği için yaralar bazı bölgelerde toplanmış apse olmuş antibiyotik dağıtabilirmiş dağıtmazsa içi başlatılıp alınacak ciddi bir şey degilmis

aslihan_e

Mantar varsa antibiyotik kullanamazsınız ama

Fidel0

Mantar ve uyuz var antibiyotik ve sprey kullanıyoruz spreyle haftada Bir defa vücuduna sıkıyoruz antibiyotik ise günlük iki defa