Üriner Sistem Sağlığı

songuladali81

Royal CaninNeutered Kedi Maması Veterinerimin önerdiği mama.(Üriner sistem sağlığını desteklediğini söyeyerek önerdi)

Royal Canin Sterilised Kısırlaştırılmış Kedi Maması da var. Tercih bizim. Her ikisi de
üriner sistem sağlığını destekliyor mu?

5 CEVAP

Mslna01

Felicianin özel olarak üriner sağlığı için özel maması var ondan alabilirsiniz

Mslna01

Royal CaninNeutered Kedi Maması evet
Öbürü normal kısır mama diye biliyorum

Esmerim1

Benim erkek kedimde de uriner problem var royal canin uriner s/o mamayı kullanıyorum sizin yazdığınız mamayı devam maması olarak söylenmişti bana onu pek sevmediler. Royal Canin Sterilised mamada da uriner sistem yazıyor ben arada ondan da veriyorum ama çoğunluk veteriner serisi üriner alıyorum çünkü bir kere değiştirdim tekrarladı çektiği acıyı eziyeti bir daha yaşatamam.

songuladali81

Benim kedim 7 aylık dişi. 9 şubatta kısırlaştırdık. Veteriner bu mamayı önerdi bundan sonrası için. Royal CaninNeutered Kedi Maması nı önerdi. Bizim bir sıkıntımız yok şükür.

songuladali81

Royal Canin Sterilised mamada da Üriner sistem yazıyor evet. Veteriner in verdiği ile arasında sadece fiyat farkı var. Ve veteriner kendi maması olduğu için onu öneriyor. Bizim Sağlıkla ilgili bir sıkıntımız yok. Royal Canin Sterilised yiyebiliriz diye düşünüyorum.