Reflex Hamsili Somonlu Mama Kullanan Var Mı?

Normalde royal canin kullanıyorum ama hediye geldi kedime versem arada bir sorun olur mu.

3 CEVAP

kedibabasi66

Denemek istediğim bir ürün ama mama denemeleri yüzünden paralar boşa gidiyor. Buna Royal ürünleri de dahil.

Tolga_yay26

Merhaba Reflex Royalin alt segmentindedir kedinin mamayı begenmesi kaliteli olduğu anlamına gelmez bence karışık ver birden onu verirsen kedi ishal olabilir mama düşüşlerinde yaşanıyor bu kendi mamanda sorun yaşamıyorsan reflexi diğerinin 4/1i kadar verebilirsin karıştırarak

Kedimde denedim iştahla yedi içeriği hakkında pek bir fikrim yok eğer sorun olmazsa arada bir iki tane veririm diye düşünüyorum