Kedinin Cinsi

Barismutluu

Kediyi arkadaşıma hediye etmişler bakımı zor geldi ben sahiplendim 4 aylık daha adı mırmır. Çok fena hareketli çok hiperaktif :) cinsini merak ediyorum ve hakkkında bilgisi olan varsa beni de bilgilendirebilirse çok sevinirim fotoğraf yüklemiyor hata veriyor

2 CEVAP

Mslna01

Kedi bakımı hakkında bilginiz var mı

Barismutluu

Evet ama evde bir tane daha kedim vardı oda dişi ikisi de dişi evde olan kedim yeni geleni hiç istemiyor hayata küstü sanki ama onu merakta ediyor