Köpeğim Kucağıma Atlıyor Ve Beni Isırmaya Çalışıyor.

Kucağıma atladığında onu yavaşça yere itip 'şttt' diyorum.Sonra bana havlıyor ve tekrar kucağıma atlıyor.Ne zaman onu uyarıp itsem bana havlıyor.
NOT:Köpeğim pitbulldur.

5 CEVAP

Jessyandme

Kaç yaşında? Belki oyun oynamak amaçlı yapıyor olabilir. Ve çok geç olmadan itaat eğitimi vermelisin. Kontrolü eline almış gibi görünüyor.

1 yaşında dışı pitbull

Hiçbir eğitimi yoktur

20 gün sonra kızana girecektir acaba o yüzden mi böyle davranıyor.

hnddgru

kızgınlık döneminde olduğu için ya da sizinle oynamak istediği için yapıyor olabilir.