Kedimin Tüyleri Çok Dökülüyor Ne Kullanabilirim?

beldadesr

Biotin ve malt kullanıyorum ama fayda etmedi maması tavuklu ve kuzuluydu simdi balıklı mamaya geçiş yapacağım. Cinsi exotic shorthair ve 7 aylık. Kucağımıza sevmek için 2 saniye aldığımızda bile üzerimiz baya tüy doluyor.

3 CEVAP

Ahudr

Aynen benimkilerde öyle resmen ucuyo tuyler evin icinde proplan kisir somonlu kullaniyorduk liveclear aldim bu daha da beter etti çözum bulursaniz bana da söyleyin lütfen 😞

Tolga_yay26

Merhaba Vets plus balık yağı al günlük 2 damla sık agzına yada mamasına hillsin balıklısını al tüy dökümü ortadan kalkar macun olarakta gim cat yavruysa kedi beauty paste yetişkinse derma paste öneririm patili günler dilerim 😊

Tolga_yay26

Ayrıca kedinizin tüyüne göre uzun yada kısa Furminator tarak alıp haftada 1 kere kullanacaksınız ölü tüyleri alır şart bu tarak