Kedim Lavaboya Tuvaletini Yaptı

Patiseverler

Bunun sebebi nedir arkadaşlar tuvaleti de çok pis değildi anlamadık büyüm tuvaletini yaptı balkona çıkmak istedi biz de izin vermedik acaba buna tepki olarak mı? Ve sürekli kaçıyor bizden ona hiç kızmadığımız halde şuan kızgınlığı atlattı

3 CEVAP

Heiter

Kakasını yapmasıyla kızışma dönemi arasında pek bir bağ kuramadım ben açıkçası. Bu durum sürekli devam ediyorsa veterinere danışın. O zamana kadar da alternatif bir tuvalet daha koyabilirsiniz başka bir yere. Eğer o tuvalete yaparsa, eski tuvaletinde bir sıkıntı olduğunu anlamış olursunuz.

Derdedermanim

Yeni kızgınlık geliyor yada protestokısırlaştırın yoksa sorunlar bitmicek...)

kedilimadam

Bir arkadaşımın kedisi tuvalet kabı pis olduğunda tepki göstermek için böyle yapıyordu.Bir zaman da kapalı tuvalet ona küçük geldiği için böyle dikkat çekmeye çalıştı.Çok pis değildi demişsiniz ama en son ne zaman komple kum temizliği yapıp tuvaleti yıkayıp yeni kum koymuştunuz acaba?