Kedime Kilo Aldiramiyorum?

8 aylık 2.6 kiloda kaldı 3kgnin biraz üstü olsun istiyorum. Mamasi RC , ödül bisküvisi, çubuğu var. Et balık tavuk hasliyorum , yumurta sarısı veriyorum. Ama kilo bu şekilde. British tekir kırması hareketli bir kedi. Ne yapacağım bilemedim önerisi olan var mı. Fazla kilolu olsun demiyorum 3kg olsa en azından.

4 CEVAP

ssedef28

sağlıklıysa neden kilo aldırmak istiyorsunuz ki zayıf olsun sağlıklı olsun

Mama yiyor su içiyor hareketlerinde uyku hali halsizlik vs yoksa ekstra gözlemlediğiniz farklılıklar yoksa çokta düşük gelmedi kilosu bana aşırı hareketli kedilerde normal bir durum birde şuan oyun zamanları olduğu için kilo çok almayabilir bir çok nedeni yada çok basit bir nedeni de olabilir minyon bir kedidir 🤭 yine de ekstra şüpheleriniz varsa bir hekim ile görüşmenizi tavsiye ederim

ssedef28

kilo alsın diye sürekli ödül maması verirseniz zaten sağlığı bozulur

Kedim erkek bu arada.