Kısır Kedi Gece Miyavlaması Durmuyorrrrr

ketzleh

Kedim 4 yaşında ve bu zamana kadar hiç böyle bir sorunumuz yoktu bütün gün çok normal uyuyor oyun oynuyor gece 5 de uyanıyor ve miyavlamaya basliyor ama hiç susmadan ve çok yüsek sesle. Banyonun önünde miyavliyor taranmak için ve tarayınca susuyor 15 dk sonra yine başliyor artık alışkanlık haline geldi ve kızgınlık mı geçiriyor anlamadım . Bütün uyku düzenim mahvoldu. Tüm kapılar açık sağlık sorunu yok çok şükür her gece saat 5 te başliyor bağirmaya sakinleştirici malt verdim oda işe yaramiyor . Gündüz çok uyuyor sanırım gece de bizimle aynı saatlerde uyuyor ama sabah 5 gibi uyaniyor. Bugün ondan önce uyandım baktı uyandı yemek yedi su içti sonra bağirmaya başladı

1 CEVAP

Mslna01

Gündüz uyutmamaya çalışın yatmadan önce 20 dk oynatın koşturup yorunve mama verin uyur belki de yalancı kızana da girmiş olabilir