Yaş Mama Sıklığı

songuladali81

Dişi kedimi 9 Şubatta kısırlaştırdık. Daha önce haftada 1 kez yaş mama veriyorduk. Bundan sonra yaş mama vermeli miyiz. Ne sıklıkta?? Onun için özel olanlarını mı vereceğiz?

3 CEVAP

Mslna01

Normalde verebilirsiniz kısır yaş mama da verebilirsiniz haftada bir şekilde devam ediniz

cemremio

Haftada bir 10 günde bir falan yaş mama veriyorum, benimkiler de kısır

Minminik

kuru mamalar hakkında çıkan zararlı yorumlarından sonra yaş mama ve haşlama tavuk et vermeyi arttırdım.
kuru mamaya devam ediyorum ama yaş mama verdiğim günlerde kuru mama vermiyorum o öğünde