Struvit Ve Oksalat Kristalleri

songuladali81

Royal Canin Sterilised kedi maması idrar kesesinde struvit ve oksalat kristallerinin oluşumuna uygun mu?

3 CEVAP

songuladali81

Yani demem o ki; idrar kesesinde struvit ve oksalat kristallerinin oluşumuna uygun olmayan bir ortam sağlamaya destek olur mu?

Ahudr

Maalesef öyle bir şey yok çunku olsa royal canin kisir kullanan hicbir kedide boyle bir rahatsizliga rastlanmamasi gerekir ama burada daha once royal canin kisır mama kullanip bu sekilde rahatsizligi olan hikayeler paylasildi.Sizin kediniz disi kedi saniyorum cok fazla stres yapmaniza gerek yok genelde erkek kedilerde daha cok rastlaniyor bu sorunlara.Yinede önlem amacli kullanmak isterseniz üriner macunlardan kullanabilirsiniz.

songuladali81

Bize veterinerimiz önerdi royal canin neutered. Bahsettiğim sorunu önlüyor olduğunu söyleyerek. Royal Canin Sterilised üriner sistemi desteklemeye yardımcı ya. İkisinin farkı nedir? Biri veteriner maması mı? fark o mu?