Kedim Birden Geceleri Benden Korkmaya Başladı

Mlsayldz19

Dün ben korku filmi izlerken kedim yanımdaydı daha sonrasında sahur yaptık ailecek ve kedim benimle yatıyor odaya aldığımda uyumak için cok huzursuzlaştı(ilk defa) benden korkmaya başladı ve saklandı sürekli bugün öğlen yine normaldi ama bugün de akşam kuyruğunu hızlı bir şekilde titretti psikolojik bir şey midir ya da neden birden saklanmaya başlayıp benden korktu bilgisi olan

4 CEVAP

nyssa

kediler zaman zaman birşeylerden endişe edip stres yaşabilir,yüksek sesten bile olabilir biraz gölemleyin

Derdedermanim

Gülmekten öldürdünüz beni kediler kendileri korku filim çevirir mesela fare yakalayıp havalara atıp cayır cuyur yemece gibi şaka bir yana korkacak kadar film senaryosundan haberdar olduğunu sanmıyorum.Bence sşz korktunuz empati yapıyorsunuz))

Mlsayldz19

Korku filminden korktu demiyorum zaten ama ordaki yüksek sesten etkilenmiş olabilir diye düşündüm

onurtemiz

Kediler de köpekler gibi hisseder bir şeyleri. Sizin gerin olduğunuzu ve korktuğunuzu görünce onun beynini etkilemişsiniz. Kötü bir şey olmadığını be her şeyin yolunda olduğunuzu söyleyin kendinize sürekli ve sonra kedinize daha yunuşak yaklaşın tekrar sizden korkmayana kadar