Bir Haftadır Dondurucuda Olan Balığı Kedime Verebilir Miyim?

Pnrdogan

Balık almıştım birazını dondurucuya attım bir hafta oldu , çıkarıp haşlayarak versem sorun olur mu balik bozulmuş mudur sizce.

3 CEVAP

kang14

Benim bildiğim çiğ halde 6 aydan fazla olmayan dondurulmus gıdaları verebilirsin.Biz vermiştik dondurucan cıkartıp. Haşladık dikkatlice kılcıklarını ayıkladık ve bütün mahalledeki kediler ziyafet yaptılar.

kedibabasi66

Sizin dondurucuda durmasa balık tezgahında duracaktı :) Burdan anlayın ne demek istediğimi. Bir sorun olmaz her zaman yaptığım şey. Yalnız balığın nerden hangi şehirden geldiği, ne kadar depoda bekletildiği falan önemli. Onuda bilmek zor. Taze balık nasıl olur videolarına bakın.

Mslna01

Verebilirsiniz