Dreamies Ödül Maması

azesw

merhaba. benim kedim kısır ve ödül maması çok seviyo. sabahları babam alıştırmış evden çıkmadan bolca ödül maması veriyor. eve gelince de veriyor. ben mamayı sadece ödül için kullanıyorum ve çok az veriyorum ama babam her gün 20 30 tane ödül maması veriyor. artık uyarmaktan bıktım. bu durum sağlıklı mı. lütfen siz de uygun bir dille anlatın yaptığının sağlıksız olduğunu çünkü beni dinlemiyor.

4 CEVAP

HaydutveNazli

kediniz alıştıkça kendi mamasına ilgisi azalacak ilerde önünü alamazsınız . bu sağlıksız beslenme şekli kedinize sağlık problemi size de yüksek bir veteriner faturası yaratabilir. veterinerimiz ödül mamalarının ve yaş mamalarının insanların yediği abur cubura benzediğini hiçbir faydası olmadığını çok fazla zararı olduğunu söylemişti. kediler sürekli isterler ama vermemek gerekir.

azesw

yorumunuz için teşekkür ederim 🙏🏽 kendisine göstereceğim

Mslna01

Ödül maması devamlı ve çok verilmemeli sağlıksız olduğu için ödül maması zaten sizi dinlediğinde yada güzel bir şey olduğunda verilmelidir eğer uyarmanıza rağmen devam ediyorsa mamaları saklayın ve bunu sadece siz bilin babanız bu şekilde veremez

azesw

öneriniz için teşekkürler. gösterince ikna oldu şuan çok çok nadir veriyorum.