Kızıma Besin Desteği

CaginCacan

Benim kızım 3 aylık besin değerleri ideal mama kullanıyoruz ama ben arada ona besin desteği için yoğurt yumurta vs ara öğün şeklinde vermek istiyorum sizin önerileriniz nedir kızımıza ne vermeliyim ne vermemeliyim

11 CEVAP

Derdedermanim

yeterli cevap verilmiş

onurtemiz

Ben haftada iki gün bıldırcın yumurtası veriyorum. Kefir ve yoğurt verebilirsiniz az miktarda. Yağsız keçi sütü öneriririm çok iyidir. Gimcat Multivitamin macun var herkes önerir bir tane kötü yorum görmedim duymadım ve aylardır kullanıyorum. Ve son olarak AMİNOSOL öneririm. Müthiş bir destektir. Kediye her şekilde iyi gelir. Şırıngayla veriyorsunuz şurup o

CaginCacan

Yorumunuz için teşekkür ederim peki ne sıklıkta verebilirim haftada bir iki ideal midir bu arada kediye her şekilde iyi gelir demişsiniz ama bizimkisi köpek soruyu yazarken belirtmemişim kendisini hayvandan çok bi dost arkadaş olarak gördüğümüzden:)

onurtemiz

Yo yoo, tabikifr dost arkadaş ve çocuğımuz ama unutmayalım hayvanlar. Doğasının DNA sının hayvam olduğunu unutmamak gerekir. Gimcat adı üstünde kediler için. Ama Gimdog’un vitamin ürünleri var onlara gö atın netten. Hafta iki-üç sefer olabilir dediklerim. Yoğurt tatlı kaşığını geçmesin. Az mikar yani. Özellikle Veteriner hekiminizle konuşun bu yaş kediye ne kadar ölçü ile verebilirim diye sorun

nyssa

gimcat macunları çok guzel,malt,calcium,ve prebiotik kullanıyorum ben,arada sırada yoğurt veriyorum ,eskiden yiiyordu ama artık yumurta sarısına pek yanaşmıyor @onurtemiz bıldırcın yumurtasını nasıl veriyorsunuz acaba çiğ mi?

onurtemiz

@nyssa Evet çiğ olarak tabağa kırın verin. Buzdolabında muhafaza ediyorum. Lezzet olarak kediler daha çok tercih ediyor çiğ. Ve gayet faydalı

tuandil

Bize de veterinerimiz Gimcat macunlardan önerdi. Bir tüp bitirdik ikinciyi sipariş ettik ve baya fark etti. Arada sırada da az miktarda yoğurt veriyorum bir de haftada bir yaş mama vermeye çalışıyorum elimden geldiğince

onurtemiz

@tuandil Aynen öyle yola devam. Kedi daha iyi olması açısından hafta da iki sefer kuru mamaya karıştırıyorum ben yaş mamayı. Gimcat macunu düzenli verebilirsiniz. Haftada bir-iki az miktar yoğurt, kefir, keçi sütü verin çok sağlıklo oluyorlar. Kalsiyum dolu içi

Petslover

Vitaminler satılıyor onlardan alabilirsiniz

Zemzem

Gimcat macunu alabilirsiniz biz üçüncü pakete geçtik çok memnunuz

Derdedermanim

Gimcat gerçekten beyeniyorum vitaminleri iyi kedilerde çok seviyor yaşmamasınıda beyendi bizimkiler .