Kedi Temizligi

Penthe

Scotishm var guneslenmesi icin gunluk sitenin bahcesine cikarmak istiyorum
H.petin kuru sampuani ve pati temizleyicisini her gun kullanmamda bi sakinca olur mu?

2 CEVAP

Mnrplt

Kuru şampuan hergün kullanmak deri problemi yaratabilir ama patilerini silebilirsiniz 15 günde bir hindistan cevizi yağıyla patilerini yağlarsanız bir problem olacağını sanmıyorum

Tuanaalsk

Kuru şampuan kullanmayın lütfen çok zararliymis bende bilmiyordum kullandım çok tüy dökmeye başladı oğluşum