Sokak Kedileri İçin Mama Önerisi

yusuf2645

arkadaşlar fiyat-lezzet açısından sokaktaki canlarım için hangi mamayı önerirsiniz? birilerinin bonnie dana etli mamayı önerdiğini görmüştüm kullanan var mı? tavsiyeleriniz neler?

9 CEVAP

HaydutveNazli

markette satılan mamaları pek tercih etmiyorum, mito, micho, econature, reflex tercih ediyorum genelde. olabildiğince balıklı mamalar alıyorum ama dışardakiler tavuğu daha fazla seviyor.

kang14

Kesinlikle chedy tavuklu öneriyorum. İçeriği mito,reflex,prochoice econature gibi mamalardan daha temiz ve az da olsa gercek et var içinde.Hem de fiyatı gayet uygun bu içeriğine göre.Bizim burda yemeyen kedi çıkmadı.Yavrular bile yiyor.Bir üst segmenti ise carni life (carni life bu arada daha önce farminaya aitmiş) o yüzden içerik ve paketleri benziyor.Ama N&D mamalardan daha uygun fiyatlı.Chedy den de içeriği bir tık daha iyi tabi.İkisi de aynı işletmeye ait.Mayapetfamily di galiba yanlıs hatırlamıyorsam.

kedibabasi66

Bonnie iyiydi bozdular. Memnun olanda var olmayanda çok.
Econature'yi aşırı bozdular. Her paket güzel çıkmıyor.

• Reflex ve Felicia ile besliyorum. Yerde tane bırakmıyorlar.

Kitten13

Felicia

Lilibeth

Mercy

Mslna01

Felicia yada enjoy

kedibabasi66

Güncelleme: Felicia bölgesel tüy dökülmesine sebep olabiliyor.
O yüzden şimdi sadece Reflex mama alıyorum.
Mystic yavru mamasıda alıyorum ama reflex kadar iştahlı yemiyorlar. Reflex daha çok tok kalmalarını sağlıyor.

kedibabasi66

Mito micho gibi mamalar kalitesiz ayrıca kaç liralık alırsanız alın. 110 TL kargo parası alıyorlar tavsiye etmem.

akbas1

Bonnie croque reflex