1.5 Aylık Kedim Çok Zayıf

dumanzeyna

Merhaba, 1.5 aylık sahiplendiğim kızım çok zayıf ve tuvaletini yaparken kum yiyor hayır diyeyerek uyarıyorum ama işe yaramıyor

2 CEVAP

Emirrckr

Bencede hekim görmeli,
Hekiminiz takviye gıda önerilerinde de bulunacaktır.
Kum yeme,ilk tuvalet eğitimi zamanlarında görülüyor sırf meraktan ama ileriki zamanlar için sağlıklı bir davranış olarak kabul edilmiyor.

aslihan_e

Böyle bir durumda veteriner yardımı almalısınız. İç paraziti olabilir. 1,5 aylık kedilerde iç parazit çok sık görülür ve tedavi edilmezse ölümcüldür. Çok düşük dozda ilaç almalılar.