Carni Vet Kedi Maması

cicek67

Önce nd sonra virbac şimdi de epeydir proplan kullanıyoruz. Mama değişim yapmak istiyorum yine. Hekimimiz bu markayı önerdi ama hiç duymadım kullanan var mı kliniklerde satılıyormuş sadece. Yardımcı olur musunuz

2 CEVAP

Dann

Veterinerlere neredeyse bedavaya veriliyor bu Mama piyasaya girmek istiyorlar. Yerli bir ürün, bazı serileri fena değil ama bir nd ve virbac değil tabiki.

cicek67

O halde hiç bulaşmayayım, yemeden içmeden kısıp kızlarıma virbac alayım😅