Kedim Zeytin Çekirdeği Yuttu

Aylasimba

Merhaba, kedim yaklaşık 1.5 gün önce küçük boyuttaki bir zeytin çekirdeğini yuttu. 5 yaşında erkek kedi. Yaklaşık 20 saat sonra rutin saatinde dışkısını yaptı ama çekirdek çıkmadı. Şu anki halinde bir anormallik yok, hiç kusma da olmadı. Ne yapmalıyım çok tedirginim

1 CEVAP

Ahudr

Merhaba internette bununla alakali olarak vakit kaybetmeden veterinere gidilmesi gerektigi yaziyordu cuku sindirilebilir bir madde degilmis zeytin cekirdigi imkaniniz varsa mutlaka goturun ve evde yabanci cisim yutmalarina karsi macun varsa vedanin yada vitasigna macun onuda yedirin bu esnada