Kedi İç Dış Damla Alınacak Yer

wanherau

Merhaba arkadaşlar kedime iç dış parazit damlası almak istiyorum internet üzenden. Aldığınız güvenilir bir yer var mı?

5 CEVAP

Minminik

merhaba, bu ilaçlar bildiğiniz zehirdir o yüzden kilosuna uygun olarak veteriner kontrolü ile alınmalıdır.
sürekli iç dış için gittiğim veterinere bir seferinde kendim uygulamak için aldım veterinerim kilosunu yaşını sordu karnesinde daha önce hangi ilacı uyguladığına baktı o sebeptendirki lütfen veterinerden alın. internetten alıp çocukları yanlış dozdan kör olan bir aile vardı, bunların yaşanmaması için dikkatli olunmalı

songuladali81

internet üzenden??? Ben ona cesaret edemezdim.

wanherau

veterinerlere satış yapan bir siteden aldım ve tabiiki arayıp kendilerinden bilgi de aldım. kafama göre kedime bilmediğim şeyi uygulayacak değilim.

wanherau

Çözdüm teşekkürler

feyzakpnr

nerden aldınız naptınız acaba bilgilendirir misiniz