Kedim Hiç Hareket Etmiyor.

Emrk

Sokaktan 2 hafta önce aldığım kedim evimize ilk geldiği zamanlar bizden korkup kaçıyordu camların üzerine çıkıp atlıyordu oyuncaklarıyla oynuyordu şuan hiç hareket etmiyor bizden kaçmıyor saklanmıyor sürekli yatıyor yemesinde bir azalma yok tuvaletini yapıyor acaba bir hastalığı mı var ilk defa hayvan besliyorum bu hareketsizlik neden olmuş olabilir.

5 CEVAP

Ahudr

Yatar pozisyon resmine bakilirsa bir veteriner ziyareti yapmaniz gerekiyor gibi geldi bana

Emrk

Söylemeyi unuttum 2 gündür devam ediyor bu hareketsiz hali

cemremio

İştahı yerinde ise iyidir muhtemelen ama çok halsiz falan görünüyor ise isterseniz bir veterinere götürün

Cennet29

Bir veterinerin görmesi iyi olur. Hem yeni sahiplenmişsiniz veteriner kontrolü iyi olur sağlığı için

aslihan_e

En azından iç parazit tedavisi olmalı, karnı ağrıyor gibi.