Tozsuz Kedi Kumu Önerisi

selinay41

Toz yapmayan kokusuz öneri lütfen çam palet demeyin kedim yapmıyor ona

24 CEVAP

Sukufe-Cici

Tofucat ve dilekita organik kumlari kullandim.

Tofucat çok çok iyi topaklaniyor. Ancak 2 paket bosaltmaniz gerekiyor. Iki paket bosaltinca evinizde insaat tozu gibi toz cikartiyor. Gerci kendilerine yazdigimda bu arada organik kumlarda oluyor dediler ve yenisini yolladilar ucretsiz. Onun disinda etrafa yayilmasi neredeyse %90 azaldi.

Dilekita ise bildiginiz pelet kum. Hictoz cikartmiyor. Ancak taneler çok buyuk ve ona uygun kurek bulmak zor. Ayrica topaklanmasi icin kedinin iyi kapatmasi gerek. Ben kedimi gorursem cikinca kendim kapatiyorum. Biraz yorucu ama asla eve dagilmiyor cunku taneler çok buyuk. Sifir toz.

Sonuc olarak;
Tofucat marka çok iyi topaklaniyor ve dagilmasi az ancak kedinin ayaklari tozlaniyor. Dilekita marka topaklanmasi az ama asla toz olmuyor.

Ben tofucate devam edecegim her seye ragmen cunku urunun arkasindalar. Diger tofulara gore renksiz olmasi iyi.

Bu arada tofucatin kokusu herkese hitap etmeyebilir. Balik beslediyseniz eger onun yem kokusunu bilirsiniz. Ayni o sekilde kokuyor.

Sukufe-Cici

Aklima simdi geldi. Tofucat marka kuma alistirmam icin sunu oneriyorlar; once bir paketi bosaltiyorsunuz sonra uzerine her zaman kullandiginiz kumdan biraz serpiyorsunuz. Bu sekilde kediniz alisiyor.

Ancak ben etrafa yayilmasindan sikayetci oldugum icin tofucat e gectim ve ayni zamanda kum kabini degistirdim.

Eger sizler de sikayetciyseniz “moderna top kedi tuvaleti” bakabilirsiniz. Ben 600 tl ye indirimde aldim.

Son olarak etrafa yayilmasi umrumda degil ancak bentonit olsun derseniz 3 sene MyCat markanin marsilya sabunlusunusu kullandim. Dokerken tozutuyor ancak kedi kendi kapatirken tozutmuyor. Sifir toz degil yani ama denedigim tum kumlara gore daha azdi. Bir defalik deneyebilirsiniz.

LindaLesu

Toi-Moi 🫶🏼

Pro-line natural kokusuz mavi paket benim tombik diğer kokulu kumları yıyordu bıraktı bununla 🤣

Berra88

Bugüne kadar bir kaç marka değiştim çam peletinden tut bentonit kumlara kadar ama sonunda gerçekten 0 toz kumu buldum. ********dan mısır koçanından mı ne yapılan tonton adlı marka kumu aldım denemek için ve hala bunca aydır da onu kullanıyorum. Bana göre hem ucuz hem 0 toz ve kokuyu çok iyi hapsediyor. Hayatında bir kere şans verip al.Denemeni şiddetle tavsiye ediyorum kendi markam olsa bu kadar övmem valla

selinay41

Magicsand aldım çok tozlu

sinemgr

Olivacat kedi kumunu deneyebilirsiniz tozlanma sıfır kokusu kötü değil Doğal içerikli olduğu için kediler içinde sağlıklı severek kullanıyorum

selinay41

cevaplarınız için teşekkürler