Tozsuz Kedi Kumu Önerisi

selinay41

Toz yapmayan kokusuz öneri lütfen çam palet demeyin kedim yapmıyor ona

23 CEVAP

Toi-Moi kokusuz karbonlu kum sıfır toz ben aylardır kullanıyorum stok yaptım hatta. Çok memnunum

kedibabasi66

Söylemem sonra ben bulamıyorum :D

Ahudr

Sandy aktif karbonlu da iyi koku ve toz yok

kedibabasi66

Kapalı tuvalet, Marsilya sabunlu kum, parfümlü kum bunlar kedileri hasta ediyor. Her ürünün doğal kokusuz olanını seçin. En önemlisi de günde iki kez temizlenmeli.

duman2707

Ever clean ama onda bile dökerken hafif toz çıkıyor
Yukarıdaki kullanıcının dediği markaya bakayım bende

Linasuna

Feles kedi kumu kızım hep hapşırıyordu bir çok çeşit denedim en sonunda buldum bentonit kedi kumu gibi değil kokuda yapmıyor ben stok yaptım tavsiye edebilirim.

ssedef28

bastet 0 toz ve çok iyi topaklanıyor ama diğer kumlara göre taneleri çok hafif olduğundan kolay dağılıyor etrafa

kang14

Bütün kumları bosverin. Alabiliyorsanuz tofudan yapılmıs kum alın. Bunun dısında ki bütün kumlar sizin ve kedinizin akciğerleri için çok kötü ve saglıksız.Ayrıca parmaklarına yapısan kumları da temizlerken yuttukları için böbrekleri ve mide için kötü.Tofudan yapılan kumlar çok az sekilde toz olsa da en saglıklısı.Ve doğal.Çok da güzel topaklanıyor.Ayrıca tuvalete de atabilirsiniz su da çözünüyor.

Cennet29

Tonton mısır koçanı. Tüm kumları deneyen biri en olarak kesinlikle tozsuz olan tek kum. Ama malesef kokus hapsetmesi ve çiş topaklanması çok iyi değil. Yine de tozsuz diye kullanıyoruz. Belki başka topaklanan kumla karıştırılabilir

Cennet29

Toi-Moi kuma baktım şmdi yorumlarda gayet tozuyor yazılmış. Bastet ve felesi de deneyimlemiş biri olarak hala sıfır toz bir bentonite rastlamadım

songuladali81

Ak Kedi Kumu çok memnunuz. 40 günlükken itibaren kullanıyoruz. Şu günlerde migros'larda indirimde.. ;)

Minminik

ultracare aktif karbonlu kullandım hiç tozutmadı topaklanmasıda çok iyiydi
proline extra olanda tozsuzdur ama topaklanması ultraya göre biraz daha kötü

Minminik

ak kedi kumuna tozsun denmiş ama inanılmaz tozlu evde bittiğinde mecburiyetten bile almıyorum hatta şuanda evde bir tane açılmamış duruyor uzun süredir kullanmıyorum inanılmaz tozlu olduğu için. şaşkınım.

songuladali81

Biz sürekli aynı kumu kullanıyoruz. İnce taneli olması da kedimin hoşuna gidiyor. Hemen topaklanıyor. Parfümlü olması da nerdeyse hiç koku yapmıyor. Aktif Karbon, Marsilya Sabun Kokulu, Lavanta Kokulu her çeşidini de kullandık.

PofudukLeo

Merhaba , biz de çok kum denedik şu an Sandy kullanıyoruz. Sıfıra yakın toz ve topaklanma konusunda sa başarılı tavsiye ederim.