Kedim Sürekli Poposunu Yalıyor

selinay41

Kedim sürekli poposunu yalıyor ne zaman görsem bakıyorum bir şey yok kakasını da normal neden olabilir

6 CEVAP

Minminik

anal kese dolmuş olabilir mi acaba veterinere danışın isterseniz fazla yalama sonrası tahriş olabilir

Linasuna

Kısırlastırma yaptınız mı bilmem ama benim kızımda hep yalıyordu bir hafta sonra kızgınlığa girdi onunla ilgili olabilir belki

selinay41

Kısır erkek zaten

selinay41

güncel

kedibabasi66

Poposunun üst kısmında şişlik var mı? İltihap ya da sert dışkılama sonucu fissür olabilir

selinay41

Poposunda birsey yok