Böbrek Yetmezliği, Karaciğer Yetmezliği Ve İdrar Yolu Tıkanıklığı

caliskancrn

6 gün önce kedimin kumda sürekli yattığını ve suyuna ellerini soktuğunu aynı zamanda çok durgun olduğunu fark edince vete gittik
böbrek ve karaciğer yetmezliği olduğı aynı zamanda idrar tolu da tıkanıklık olduğunu öğrendik
4 gün sabah akşam serum ve sondaşama yapıldı en son gün akşamda sonda dikildi
kedimiz günden güne daha iyi olsa bile tekrar kötüleşmemesi için sondanın dikildiği söylendi
iştahımız hiç yok sürekli olarak şırıngayla urinary mamayla besliyorum
ama yaş mama gördüğü an deli gibi yiyiyor sanırım mamays alışamadı
enerjisi daha iyi gibi gelse de idrarı vs daha iyi gelse de çok korkuyorum yarın tekrar bitokimya yapılıp sonuca bakılacak
aynı hikayeyi yaşayıp iyileşen oldu mu?
iştah sorununu nasıl çözdünüz

3 CEVAP

caliskancrn

bugün biyokimyamız çıktı çok şükür değerlerimiz normale döndü karaciğer ve böbreğimiz temiz çıktı ♥️
benim gibi bu olauı yaşayanlar varsa mutlaka bitokimya yaptırınbir kaç gün arayla
düzgün tedavi ile iyileştik çok şükür sadece idrar yolumuz tıkalı o da geçecek en kısa sürede 🥹♥️

Ahudr

Öncelikle çok geçmiş olsun kedinizin yaşı ileri sanırım bir kedi sahibinin üç korkulu ruyasini ayni anda yasamiş olmaniz gercekten biraz talihsizlik olmuş umarım en kısa sürede sağlıgına kavuşur yavrucak.Bu üç rahatsızlığında normal şartlarda farklı diyet programları oluyo diye biliyoruz ama tabi veteriner mutlaka bunu dikkate alarak mama seciminde bulunmustur.Benim arkadasimin kedisinde de bu tip bir sorun olmuştu o farkli beslenme şekline gecerek düzeltmisti. Raw beslenme ve holistik veteriner desteği almıştı deneyebilirsiniz ayrica viyonun urunleride çok başarili takviye olarak düşünebilirsiniz.Çok geçmiş olsun tekrar

Ahudr

Hadi gözünüz aydın çok sevindik 🙏