Multi-Vitamin Kedi Macunu Ve Malt-Soft Extra Tüy Yumağı Önleyici

songuladali81

GimCat Malt-Soft Extra Tüy Yumağı Önleyici ve
GimCat Multi-Vitamin Kedi Macunu
ben bunların ikisini vitamin sabah tüy yumağı önleyiciyi akşam olmak üzere her gün veriyordum. Kedimi 9 Şubatta kısırlaştırdık. Aynı şekilde vermeye devam etsem sıkıntı olur mu??? Bunların özel olanları da var mı???

2 CEVAP

Catsusam

Merhaba; Veterinerimiz en kötü marka bile olsa mutlaka tüy yumağı önleyici verin demişti. Bazen
marka seçiyorlar biliyorsunuz. Kedim kısırdı.

songuladali81

Benim kedim bu ikisini çok severek yiyor. Özel durumumuzdan sonra devam etmeli mi değiştirmeli mi bilmek istedim.