Tekir Kedim

yasmingncc

2 Yaşında erkek kedim var. yaş mama yedikten sonra kusuyor. Huy olarak odalara girip çıkıp miyavlamayı edindi. Ne söylemek istiyor olabilir?
Birde çok ürkek bir kedi en ufak seste bile sıçrıyor kaçıyor. Bunu nasıl yeneriz?

2 CEVAP

Selma_

Benim kedimde öyle yaş mama yemiyor yiyince kusuyor . Yas maya alerjisi var . Genelde benimki mama istiyince miyavliyor kapılarda kuru mama düşkünü. Sizinki neden miyavliyor bilemem belki oda mama yada sevilmek falan istiyordur ;) kedinizi daha yeni mi sahiplendiniz belki ondan korkuyordur

yasmingncc

yok iki yıldır bakıyorumda bir hafta önce yeni bir eve taşındım. Gerçi taşınmadan öncede bu kadar miyavlıyodu görseniz bu ses bundan nasıl çıkıyo dersiniz :)