Güncel Fiyatlar Acil

Willy-Wonka

Merhaba kedimi uzun süredir vete götüremiyorum evden çıkaramadığım için ama artık iç dış ve karma yaptırmam gerek bir veti aradım iç dışa 250 karma aşıya 850 dedi normal mi fiyatlar? İç dış bana birax ucuz geldi açıkçası sizler ne kadar yaptırıyosunuz

10 CEVAP

songuladali81

İç dış parazit için 17 Ocakta 500 verdim!!

songuladali81

Veterinerlerin ortak bi fiyat listesi yok mu? Neden herkes ayrı fiyatlar ödüyor? Biz her gittiğimizde farklı fiyatlar ödüyoruz. Sürekli fiyat artıyor.

Ketonmanya

Merhabalar.

Biz güncel tarife neyse onu ödüyoruz İzmir'de gittiğimiz klinikte. Kuduz aşısı 800 TL, parazit uygulaması ve diğer aşılar 900 TL.

Bol patili günler dilerim.

songuladali81

Öncelikle Çanakkale'de yaşayan İzmir'li olarak çok selamlar güzel İzmir'e.. Dediğiniz güncel fiyatlar her veterinerde aynı değil işte. ;((

forbs

Bizim veterinerimizde frontline dis parazit damlasi 350tl, tenizol ic parazit hapi 50tl ben veterinerden alip evde kendim uyguladigim icin extra ucret odemiyorum. Karma asi fiyati normal geldi bana ama parazit icin o fiyat pek inanilir degil

Willy-Wonka

Yani inanılmaz cidden 600 veren de var 1000 veren de 300 de… Markaya göre değişiyodur sanırım ama hiç etki etmeyen bir şey yapılıyorsa 250 tl ye bilemiyorum… Ankaradayım bir de yani garip geldi :D

Tuanaalsk

Ben ocakta 650 verdim parazite , bana ucuz geldi

songuladali81

Ben kedimi 9 Şubatta 5000 TL operasyon ücreti. 5400 TL labaratuvar ücreti (operasyondan önce kan değerlerini öğrenmemiz için baktık) vererek kısırlaştırdım. Çok pahalıya yaptırmışsın. Gittiğin yer zaten pahalı diyenler oldu.

Tuanaalsk

Acaba iğne formda olduğu için mi ucuz

Willy-Wonka

Kedimi asla götüremedim vete yine 😞 gidip kendim satın aldım. Sadece hap 250 tlymiş iç için. Advantage multi aldım ben de 650 ye