Tozsuz Kedi Kumu Arayış

Matmzel

Ben alerjik astım hastasıyım ve kedilerimden birinde de toz alerjisi var bu yüzden pelet kuma geçmiştik 7 aya kadar kullandık sonra kedimin eve idrar yapma sorunu oldu testlerde sıkıntı çıkmayınca kuma bağladık ve vet önerisi ile bentonite geçmiştik ama sonrasında gene çiş yaptı ben değiştirmişliğimle kaldım. Şimdi gene yavaş yavaş pelete geçmek istiyorum 1 ay oldu ama asla kızlarım kabul etmiyor. Bentonitlede ben çok kötü oluyorum. Çok çok az tozutan bentonit kum arayşındayım önerilere ihtiyacım var

6 CEVAP

rbsrbs

Feles Aktif Karbonlu Tozsuz Topaklanan Kedi Kumu

Ben bu ürünü kullanıyorum gerçekten toz olmuyor, tavsiye ederim.

AsumanAtilgan

Cam Peleti kullanabilirsiniz

ilaydacakir

Ben de tozsuz kum arayışındayım bu ay Toi Moi’nin kumunu koydum şu ana kadar kullandıklarım arasında en az tozutanı bu. Şu anlık memnunum gri paketli olanı almıştım n 11’de kuponlarla falan da bayağı uyguna gelmişti 10+10kg bir bak istersen

Minminik

proline extra olan kum aşırı tozsuz bende astım hastasıyım bir çok kum denedim içlerinde en fiyat performans olanı buydu

KimJeongguk

Birsürü kum denedim toz, topaklanma, koku tutuşu hakkında aralarından en iyisi Toimoi aktif karbonlu oldu. Herkese tavsiye ederim. Toz oranı diğerlerine göre çok çok az.

merhaba. bende de alerjik astım var ve kullandığım en az tozutan kum everclean'in kumuydu ama fiyatı oldukça yüksek. eğer uygun fiyatlı bir kum arıyorsanız bado'nun bentonit kumu çok fazla tozutmuyor bence deneyebilirsiniz.