Kedimin Poposundaki Yara

feyzakpnr

Arkadaşlar kedimin poposunda böyle bir yara var, dokununca şiş biraz. Çarpmayla olacak bir şeye benzemiyor, ne olabilir, sizce veterinere götürmeye değer mi (muayene ücretleri çok fahiş fiyatta olduğu için)

1 CEVAP

kedibabasi66

Gözle görülür şekilde şişlik değilse, sadece dokununca şişlik hissediyorsanız önemli değil diye düşünüyorum. Şiş olan bölgeye biraz dokunun içerde iltihap ya da siyah sivilce olabilir. Bir de kediniz parazit döküyorsa ondan da olabilir. Sorun parazitse, Caniverm iç parazit hapı öneririm. Yarımın yarısı kadar.