Birbirlerine Saldır Ma

sanemcee

6 yaşında 2 tane erkek kedim var 6 yıldır da benimle beraberler mesut bahtiyar mutlu Yaşarken bir buçuk ay önce ne olduysa bilmiyorum birbirlerine saldırmaya başladılar ve şu an her ikisini ayrı ayrı tutmak zorundayım bir araya esk kaza geldiklerinde kaçarak ya da Kapı açık kaldığında geldiklerinde beni dehşet saldırıyorlar birbirlerinin gözlerini çıkartacaklar diye korkuyorum hep darbeyle ayrılıyorlar odalarda ayrı ayrı tutmak zor bir araya getirmem imkansız ne yapacağımı şaşırmış durumdayım sikologlara psikiyatrilere danıştım tek bir kedi için İstedikleri bir seanslık ücret 5.000 TL ve bunun kaç seans süreceğini bilmiyorlar Bir de online online'dan ne kadar başarılı olurlar bilmiyorum ne yapmam gerektiğini bana birisi söylerse gerçekten çok memnun olurum ne onlardan vazgeçebiliyorum ama ne de bu şekilde devam edebileceğim çok yoruldum yani sabah beşte kalkıyorum saat 7.00'ye kadar Sadece onlarla uğraşıyorum Tuvaletlere maması birini götür birini sok elinde bir baksın birisi bana yardımcı olabilirse gerçekten çok sevineceğim çok mutlu olacağım teşekkürler

1 CEVAP

kedibabasi66

6 yıl sonra olması cidden ilginç. Görmeden birşey diyemem ama tavsiyem, ya ikisininde tırnaklarını kesin ya da ikisininkini de kesmeyin. Bu şekilde birbirlerine fazla zarar vermezler.
Sorunu bilmeden 5000TL ücret istemekte moda oldu.