Kedimin Dikişi Hala Düşmedi

ssedef28

Merhabalar kedimi 5 şubatta kısırlaştırdık operasyon sol yandan yapıldı estetik dikiş atıldı yarası kapandı ama ip hala düşmedi ara ara kontrol ediyorum çekiyorum gelmiyor 17 gün oldu normal mi sizce. kedime yakalık takmadık bu süreçte kendisi de hiç yalamadı çok akıllıydı acaba kendisinin mi çıkarması gerekiyor ipleri

8 CEVAP

Sukufe-Cici

Veterinere 7 gün sonra gidiyorsunuz o cikariyor normalde. Size soylenmedi mi gitmeniz gereken tarih çok olmus.

songuladali81

Benim kedim ay başında 9 Şubatta operasyon oldu. eve gönderirken boyunluk takmadılar. İkinci gün dikişini söktü. (takip etmeme rağmen) Yaramaz çocuklar. ;) Fotoğrafını veterinere gönderdim dikiş atmamız lazım dedi götürdüm fotoğrafta göründüğü gibi değil dikişe gerek yok dedi bu sefer boyunluk takıp gönderdi. Operasyona geldiği gün çok sakindi o yüzden takmadık o gün boyunluk dediler. Şimdi on günü geçti. İyileştik. Boyunluk çıktı.

ilaydacakir

Benimki de 7 şubatta olmuştu hâlâ düşmedi duruyor öyle. Haftaya kontrolü var. Veterineri eğer üç hafta içinde düşmezse ben alırım demişti.

songuladali81

Çok geçmiş olsun. Bundan sonra sağlıklı günleriniz olsun.

ssedef28

ipin kendiliğinden düşeceğini söyledi birkaç gün önce sordum tekrar kendisi düşecek sorun yok dedi ben de anlamadım çektiğimde gelmiyor yapışık hala

Mslna01

Siz ellemeyin dikişi bir kaç gün daha bekleyin düşmez ise gidin bu düşmedi deyin veterinere o da dikişi alsın

ssedef28

@ilaydacakir bizimki de hala kendisi düşer diyor biraz daha bekliyim bakalım

ssedef28

arkdşlr fotoğrafta göründüğü gibi ipin iki ucu da düğüm olduğu için dikişi çekince gelmiyormuş bi tarafın ucunu kestim çekince hemen geldi :D kedim boşuna bir aydır iple geziyormuş kendisi de zahmet edip çıkarmadığı için dikişle biraz geç vedalaştık