Kedim Yaş Mama Yemiyor

Selcems

Merhabalar benim 2 kedim var. Bir tanesi yaş mama delisi. Ama diğeri hiç yemiyor. Diğerine verirken heyecanla o da geliyor ama maalesef hiçbir şey yemeden gidiyor. Bir sürü marka, tat denedim. Ödül çubukları ve onların sıvılarından aldım. Yeterli su içtikleri zaman yaş mama çok şart değil demişti doktorumuz ama hevesle o da geldiği için en azından sevebileceği bir şeyler vermek istiyorum. Bir öneriniz olur mu acaba bana?

7 CEVAP

Ahudr

Hangi mamalar bahsettiginiz kendinin gelip koklayip yemedikleri mesela

Mslna01

Hangi markaları yemiyor acaba onu söylerseniz

Tuanaalsk

Kedim hiçbir taneli mamayi yemiyor joleleriji yalıyor bırakıyor ancak nutrinin yeşil olanını yiyor

Mslna01

Me-o da deneyebilirsiniz

kedibabasi66

Benim sarman kedimde hiçbir yaş mamayı yemez. ND Royal proplan ve bunların kuru mamaları da dahil. Tamamen damak tadıyla alakalı. Ringa morina balıklı mamaları yemez. Hatta hindi etli ürünler.. Modaya uymak zorunda değiller. Kedinize taze hamsi, alabalık ve tavuk göğsü verebilirsiniz. Bunlardan iyi yaş mama yok.

Selcems

Genellikle nd kullanıyoruz yaş ve kuru mamada. Ama yaş mamada nd, proline, gourmet, whiskas vs. iyiden kötüye çok çeşit denedim

Selcems

Royal canin*