Trendline Kedi Maması

yusuf2645

arkadaşlar sokaktaki canlarım için mama almayı düşünüyorum trendline kedi maması içerik ve lezzet olarak nasıldır kullanan var mı

4 CEVAP

dilanbulent

Goody denen rezalet mamadan uzak durun. Dünyanın en kötü mamasıdır, sokak kedilerinin hiçbiri yemedi burda. 2 paketi tamamen çöpe attık. Nasıl kötü bir mamaysa, hayvanlar açlıktan ölmeyi yeğliyorlardı ama bu mamaya ağızlarını sürmüyorlardı.

Sokak kedileri için en çok Enjoy, Trendline, Mito, Pro Line, Econature mamaları tercih ediliyor genelde. Mercy diye bir marka da var onu da övüyorlar ama onu almadık hiç. Bu saydıklarım genel olarak en çok satın alınanlar zaten. Ama aklınız varsa Goody denen mamadan uzak durun.

yusuf2645

enjoy ve goody hakkında yorumlarınız neler

yusuf2645

anladım teşekkürler. mercy'yi deneyebilirim.

Mslna01

Enjoy kullanabilirsiniz sokak kedilerine aç olmalarından iyidir