Kedinin Akşam Tek Kalması

Biz paşayı daha yeni eve almaya başlıyoruz bizim bahçede doğdu annesi 4 senedir bizimle hatta ama paşayı biz sabahları hep eve alıyoruz hiç akşamları kalmadı tuvalet eğitimi olmamasına rağmen tubaleti gelince camlara tırmanıyo dışarı cıkarıyoruz hemen çiceklere koşuyo tubaletini yapıp eve geri gelmek istiyo akşamları biz uyurken paşa tek başına sıkılır ve bagiracagini dusunuyorum sıkılmaması için napmaliyim

2 CEVAP

Kurhanz

Paşa'yı eve almayı düşünüyorsanız , tuvalete gitmeyi öğrenene kadar evi kirletmesine göz yummanız gerek. Ve kedi balkonda mı kalıyor anlayamadım da ?

onurtemiz

Bence sıkılmaz çünkü zamanları uyuyarak geçiyor. Yetişkin bir kedi bile 15-18 saat uyurken yavrular 20 saat uyur.