Böbrek Hastalıklarında Hangi Marka Mama Daha Etkili?

Merhaba kedimde böbrek hasarı var fosfor değeri yüksek. Hangi markanın renal mamasını kullanacağımı bilemiyorum. Hill's k/d mi Virbac mı yoksa Royal canin'in veteriner serisinden renal olan mı?

Hangi marka yavrumun böbreklerini iyileştirir yardımcı olursanız çok sevinirim. Virbac olanın sanırım bir kaç türü var.

3 CEVAP

pablopicasso

Tek kelime ile Virbac.. 👍🏻

Geçmiş olsun, şifa bulsun.

basakttt

ben virbac, vetlife, brit, proplan ve hills kullandım, renal mama sevdirmek çok zor oluyor mesela vetlife ve brit asla yemedi, virbac ve proplan da birer ay yedi sonra sıkıldı. şu an hills balıklı kullanıyorum yanında da 2 günde bir proplan urinary yaş mama veriyorum onu cok seviyor. geçmiş olsun

Hepinize çok teşekkürler🌸 yeni bakabildim. Ben Virbac'ta karar kıldım. Karaciğerde de etkiliymiş çünkü. Karaciğer değerleri de normal değildi yağlanma vardı bu yüzden veterinerde 4 gün Liver enjeksiyon yaptırmam gerekiyordu. Hem karaciğeri hem böbrekleri tamir etmesi açısından onu tercih ettim. İlgilendiğiniz için tekrar tekrar teşekkürler, Allah razı olsun🌸🌸