Kedim Ve Annem

Dün yeni kedi aldım. Annemde alerjik astım var hiç bir şeyi yokken bugün hastalandı. Bi önceki kedimde de arada hastalanıyordu. Beraber uyuyorlardı ama sıkıntı olmadı. Yeni kedimin aşıları tam. Sizce ne yapmalıyım? Aşı var mı insanları etkilememesi için?

4 CEVAP

izzy

Bende de astım var anneni anlarım
Anneni kediden olabildiğince uzak tut yoksa cok zorda kalırsın annenin sağlığı önemli

Diğer kedim çok tüy dökmüyordu :/ inşaallah bu da dökmez :/

izzy

En büyük sıkıntı bu zaten
fotoğraftaki kediyse çok tatlı maşallah ben oğlusum için burdan bir ürün siparis verdim tüy dökülmesi için takviye yani kısmen de olsa önüne geçti öyle bir şey yapabilirsiniz kediler bakımı üzerine çok bilgim yok ama traş oluyorsa sorunu yariya indirir

Fotoğraftaki ölen oğlum :( şimdi de acı acı miyavlıyor dişi kedi bu. Kafasını yere sürtüyor. Taradım sakinleşti ama miyavlama devam :/