Kediye Yumurta Vermek

Benim kedim 4 aylık haftada bir kere mutlaka yumurta veriyorum bayıla bayıla yiyor yumurta yemesinde bir zararı varmı ?

22 CEVAP

Reyaura

Dogal yumurtanın sarısini kayısı kıvamında veriyorum haftda bir verilmesi öneriliyor alerji vs yapabilir benimkilere yapmadığı için haftada 2 kere yiyorlar en az :)

onurtemiz

@Infermus yazdığının ilk cümlesini okudum. Tamam canım sen devam et.

bgultekin

Kediler yumurtayı çiğ yiyebiliyor sadece çiğ yumurta yiyince tüyleri dökülebiliyor

Elifkurdd

1 bütün yumurta kedime fazla gelir mi kendisi 4 5 aylık

ayliny

@-Mine- kediler süt ve süt ürünlerinde ki laktozu sindiremezler bağırsak sorunları, iç parazitler oluşur. Veterineriniz nasıl bunu bilmiyor anlamıyorum. Bence bir an önce veterinerinizi değiştirin.

Olygmjm

Az verirseniz bir şey olmaz merak etmeyin

Zeynepulku

Taa 2018teki soruyu niye gırtlağı gördünüz arkadaşlar ckskvmd