Emboli Olan Ve Arka Ayakları Tutmayan Kedim İyileşir Mi?

sassha

çok fazla şey okudum ve olumlu tek bi hikayeyle karşılaşmadım. lütfen birisi benim kedim yaşadı desin. vakit kaybetmeden direk kan sulandırıcılara başlandı dün kuyruğunda hareket olmayan kedi bugün kuyruğunu sallayabiliyodu ama sanki görmesinde sorun var gibi geldi inşallah yanlış anlamışımdır. ayakları buz gibi asla hareket etmiyo ama dün hissetmediği bazı yerlerini hissediyo. olumlu bişeylere ihtiyacım var daha vedalaşmak için çok erken onu bu kadar erken kaybedemem :(

5 CEVAP

cemremio

Çok üzüldüm, inşallah durumu düzelir, nefes aldığı sürece umut hep var demektir

sassha

inşallah düzelir, dün yanındayken bacağını kaldırdı ama dizlerin aşağısında hareket hala yok ve soğuk. yine de gelişme sayılır bence teşekkürler desteğiniz için :)

Mini2019

Bu sorunu yaşayıp düzelen kediler gördüm. sizinki de iyileşecektir. geçmiş olsun

sassha

inanın bunu duymak icimi o kadar rahatlattı ki anlatamam. bugun yine yanina gittim ama maalesef bi patisi baya sismisti balon gibi,veterinerlere sorduğumda bu gibi durumların normal olduğunu söylediler ama yine de moralim alt ust oldu.

Mini2019

moralinizi yüksek tutun. Tedavi sonrası sizin yardımınızla iyilesip eski sağlığına kavuşacaktır.