Hepatiale Forte İlaci Kedisi İçin Kullanan Var Mi

Puffy2021

Vetexpert markasının hepatiale forte karaciğer desteğini kediniz için kullandınız mı ? Hap formunda ilaç ezerek versem etkisi azalır mı?

2 CEVAP

Dann

Kedime hap yutturamıyorum diye Silifort karaciğer desteği aldım malt gibi. tadını da sevdi bizimki.başka alternatifiniz varsa biraz daha ürün bakın. Tabletlerin belli sürede emilmesi gerekiyor tutulunca Hapları ezince etkisini azaltmak yerine emilim hızını arttırıyoruz. Oda faydalımı değil mi emin değilim .

Puffy2021

Hap yutturuyorum alıştım beş altı gündür kendim veriyorum. Ben de başka alternatif ürün söyledim glutamax kullanmıştık. Kabul etmedi hekim en etkilisi bu diyip durdu