Tozsuz Kum Arayışı Olanlara Kesin Çözüm

pablopicasso

Kalın Yazı

Merhaba geçenlerde kedimin patisi yara oldu. Epey bir çekti yavrum. Hatta 2 hafta klinikte tedavi gördü.

Eve döndüğünde yarasının nüksetmemesi için kum araştırmasına girdim.

Ve OLİVA CAT Zeytin Çekirdeğinden Üretilen Topaklanan Kedi Kumu ile tanıştım. Zeytin çekirdeğinden olması sebebi ile asla TOZUTMUYOR. Çam pelet gibi dağılmıyor, parçalanmıyor. Elek ihtiyacı olmuyor. Ve kedimin patilerini de aynı zamanda bakım yaptığından yumuşacık, oluyor. Asla kurutmuyor. Astımlı kediler için bulunmaz bir nimet. Kum kabımız XXL olduğundan 2 paket döküyorum. Topaklanan topçukları alarak 1 ay kadar süre kullanıyorum.

Bir şans vermenizi öneririm.

Ben şimdilik memnunum. Biraz fiyatlı olabilir ama klinikte kalmasından evladır, diyorum.

Sağlıcakla kalın.🌸🌸

4 CEVAP

Ahudr

Merhaba gecen gun ben de denk geldim ama kullanici yorumlari kötüydü yagli yagli yapiyor falan diye siz memnun kaldiysaniz ne güzel

pablopicasso

Uppp

Sezgek

Bende uzun süredir kullanıyorum gerçekten toz diye bir şey tok topaklanması da çok iyi ama evet yağlı bir yapısı var ne yazık ki ama benim kedim ultra temizlik hastası olduğu için tuvaletini yaptıktan sonra yarım saat patilerini yalıyor dolayısıyla etrafta yap lekesi olmuyor hatta sırf bu yüzden bırakıp tekrar bentonite geçmiştim ama toz toz oldu yine döndüm olivia ya yani bence de en iyisi ama bizim takıntılı patilerini yemese daha iyi olacak ama benim kızım her zman yalanma modunda hatta bu kadarı normal mi artık emin olamıyorum biliyorum kediler titizdir tüylerinde koku falan sevmezler ama artık biz kızımızı sevmeye korkar olduk eskiden bu kadar değildi bu arada alerjisi var o yüzden yalanma değil bu onu da biliyorum bu resmen tüylerinde yabancı kokuya tahammülü olmaması ile alakalı mesela geliyor kendini sevdiriyor sonra on saat yalanıyor kendini koklayıp koklayıp yalanıyor mesela koltukta yabancı bir koku farketsin gidiyor sanki üstüne sinmiş gibi kendini koklayıp yalanıyor eşimle ben elimizi falan yıkadıktan sonra asla sevmiyoruz sabun kokusu falan siner diye ama yine de bir saat yalanma seansı oluyor tuvaletini yapıyor bir saat yalanıyor kum kokusundan olduğunu biliyorum açıkçası psikolojik olduğunu düşünmeye başladım artık ama neyse konu dağıldı kısacası olivia cat iyi bir kum

Emirrckr

Merhabalar,
Diğer kullanan arkadaşlar da dahil yorum yaparsa sevinirim.
Ever Clean dahi tozutuyor,
Bizde tozsuz kum arayışındayız bu markayı görmüştüm şans verecektim ama kokuya yol açıyor gibi yorumlar vardı.
Siz ne dersiniz?
Koku tutması başarılı mı acaba?