Kediye Evde Kendim Yapabileceğim Oyuncak Önerileri?

Evde kediye sıkılmaması için kendi ellerimle yapabileceğim böyle basit ama güzel oyuncaklar önerirmisiniz ?

8 CEVAP

Gul36

Benimki maden suyu kapaklarıyla oynamaya bayılıyor. Tabii ki gözetim altında. Kapının bir tarafına o geçiyor bir tarafına ben geçiyorum, kapağı birbirimize atıyoruz. Bir de oyuncak değil ama kuru mamalarını tek tek atıp koşup yakalamasını sağlıyorum. Böylece hem yemek vakti eğlenceye dönüşüyor, hem çok hızlı yememiş oluyor, hem de spor yapıyor. Ayrıca av yakalamış gibi olduğu için çok hoşuna gidiyor. Tabii bunu her yemek vaktinde değil, arada yapıyorum.

seymavc

ipe tüylü bir şey bağlayabilirsiniz çok seviyorlar

tuandil

Biz çoraplardan top yaptık onla baya ilgileniyor bir de kırtasiyelerde boy boy strafor toplar var onlardan alıp boyamıştık. Boyadığımızı da ipe geçirip tırmalama tahtasına astık baya severek oynuyo hem de tırmalama tahtasına alışmasını kolaylaştırdı.

aleynapul

tuvalet kağıdının rulo kısmını alıp ip sararsanız hoşuna gideceğini düşünüyorum ve eğer evde kullanmadığınız bir resim çerçevesi veya doğrama tahtası varsa ona ip sarıp bir tırmalama tahtası yapabilirsiniz ipin ucuna top bağlarsanız ve bunu bir yere asarsanız onunlada eğlene bileceğini düşünüyorum

Kedinisa

İp alıp ipin ucuna tüy,top vb. şeyleri bağlayın.Bayılıyorlar

Selma_

Ben alüminyum folyodan top yapiyorum. Fakat oyun oynamayi sevmedikleri için sadece ara sıra oynuyorlar. Belki sizin kediniz sever

Selma_

Ama en iyisi alın ipi onune atın en sevdiği şey bizimkilerin :)

Oblivioxn

Kulaklık ve şarj aletine bayılıyor bazıları