Mantarrrrrrr

Aysen61

Sizce mantar mı ne sürsem iyileştiremedim patiler kolları falanda hep yara olmuş tüyleri dökülmüş veterinere götüreceğim yine en yakın zamanda inşallah ama veterinerin önerdiği yaptığı şeylerlede iyileşmedi

4 CEVAP

Aysen61

Kulaklarındada kulak uyuzu var veteriner ondan kaynaklı diyo ama mantar gibi bence

Mslna01

Kaşıntısı kızarıklık tüy dökülmesi var mı

Tolga_yay26

Ecosin kullanmanızı tavsiye ederim ama talimatlarına uyarak Ve daldırma tipli termometreyle tam 34 derecede hazırlamanız gerekiyor faydasını görürseniz 1 hafta sonra 1 doz daha veteriner mantar aşısı derse kabul etmeyin ilk etapta tedaviye gidilir mantar aşısı gerekirse son aşama bana göre geçmiş olsun

Aysen61

Evet kızarıklık ve kaşıntıda var kulak uyuzundan kaynaklı diye diretiyo veteriner test yapıyo mantar değil diyo travazol kullanıyorum şuanlık crystalinle silip onu sürüyorum bu hafta bir daha veterinere götüreceğim inşallah