Kedimin Patisini Arı Soktu Lütfen Acill Ne. Yapabilirim???

Elifnaz2012

Fotoğrafta göründüğü gibi şişti ne yapacağım?

8 CEVAP

kedibabasi66

Soğuk suyla yıkayın şişi iner

Elifnaz2012

Teşekkür ederim

GulhanSam

Hiç bir şey yapmaniza gerek yok. Benimkini de hem kulağından hem de patisinden isirmisti. En fazla 2 güne şişi iner:) Geçmiş olsun.

GulhanSam

Hiç bir şey yapmaniza gerek yok. Benimkini de hem kulağından hem de patisinden isirmisti. En fazla 2 güne şişi iner:) Geçmiş olsun.

GulhanSam

Hiç bir şey yapmaniza gerek yok. Benimkini de hem kulağından hem de patisinden isirmisti. En fazla 2 güne şişi iner:) Geçmiş olsun.

GulhanSam

Hiç bir şey yapmaniza gerek yok. Benimkini de hem kulağından hem de patisinden isirmisti. En fazla 2 güne şişi iner:) Geçmiş olsun.

aslihan_e

Arı soktuğundan emin misiniz, apse olmasın?

kedibabasi66

Elifnaz bu büyük sinekler oluyor ya at sineği denilen o da yapmış olabilir. İlk önceliğiniz şişi indirin. Düzelmeye başlar