N&D Tester

Damlamiaaaa

N&D mama tester nerden alabilirim ?

10 CEVAP

Kjw

Bana geldi ama nasıl geldi,ilk seferinde köpek maması gönderdiler bolca,sonra tepki gösterince alakasız bir kedi maması geldi...Ama asla istediğim değildi,geçen ay yine istedim ve bu defada sadece bir çeşit geldi 2 ürün istemiştim,kinoalı mamayı bir türlü göndermediler bana...

Ve açıkçası 1 aydır balkabaklı kısır kedi mamasını kullanıyorum ve hiç memnun değil,farklı bir mamaya geçiyorum...

aleyn

teoriye göre şu linkten mesaj yazarak alabilirsiniz, ama pratiği tam işlemiyor istemiştim mail atıp gönderiyoruz deyip göndermemişlerdi.

aleyn

siz yine de isteyin burada gelenler de olmuştu denk gelir belki :)

Damlamiaaaa

Geri dönüş olmuyorsa banada olmaz :)

Damlamiaaaa

Güncel

pistan32

Bana geldi.Ama istediğim mama numunelerini değil ellerinde olanları yollamışlar.Bilgilendirmede yapılmadı.

Breda

Bende istemistim 1 ay bekledim ve sonunda dayanamayip umudu kesip 1.5 kg paket aldim.. Maille yanit veriyorlar hemen ama gondermeleri cok uzun suruyor.. Aldiktan iki hafta sonra yani talepten 1.5 ay sonra gonderdiler..

Mischka

Ben instagram üzerinden @farminapetfoodsturkiye mesaj yazarak tester talep etmiștim, cevap yazmadılar fakat bor hafta içinde testerlar geldi. Zaman zaman sayfada tester set hediyeli yarıșmalar da düzenloyorlar. Bir defa da yarıșmadan kazanmıștım. 50gr lık minik paketlerde karıșık bir kaç paket gönderiyorlar, bir yazın derim :)

aleyn

@Kjw kinoalı çeşitlerden tester göndermediklerini yazmışlardı bana mailde. mischkanın bahsettiği gibi instagram hesaplarında her hafta yarışma vardı önceden kazanan 3 kişiye tester gönderiliyordu, her hafta yapmayı bırakmışlar sanırım ama şu linkten takip edebilirsiniz

Damlamiaaaa

Hey masallah acana böyle değildi 1 günde göndermişlerdi ;D