Kedim Beni Dövüyor

nburcud

Bunu bir sohbet sorusu olarak alabilirsiniz çünkü bir konuyu çok merak ediyorum.saçma gelebilir ama kedim oyun oynarken falan onu kızdırdığım zaman kitlenip beni dövüyor ardı adına saldırıyor ulaşamayınca unutmuyor bir saat bile geçmiş olsa o dayağı yiyorum. Başına böyle bir şey gelen var mı kediler intikam almayı bilmez diye bir şey okudum çünkü

2 CEVAP

ssedef28

benim kedim de beni dövüyor eşime kardeşime falan sinirlendirdiklerinde bile saldırmıyor ama ben sinirlendirince elimi ayağımı çok ısırıyor ellerimi sakladığımda yüzüme atlıyor battaniyenin altına giriyorum bikaç dakika ondan sonra unutup bırakıyor:(( ona en kibar davranan ben olduğum halde sadece beni dövüyor eşim hırpalayarak seviyor yine bana saldırıyor ona sinirlenip. sanırım kendini benden daha güçlü üstün zannediyor o yüzden bana saldırıyor. eşim kızıyor ona itiyor canını acıtmayacak şekilde tabiki vuruyor poposuna ben hiçbi şekilde karşılık vermediğim için hedef oluyorum:D

lwb

size kinci bir şekilde saldırması normal bir psikolojik durum değil, odağını oyuncaklara yönlendirin ve kedinizi bilerek kızdırmayın bu da sağlıklı bir iletişim değil.