Köpeğim Aşıdan Sonra Halsizleşti Bir Şey Yiyip İçmiyor Su Dahi İçmiyor Normal Mi?

Oğlum paşam minyatür pinscherim 1 yaşında bugün Corona ve iç dış parazit aşısı oldu parazit aşısının kist aşısı olan normal asi gibi olan versiyonu varmış onları vuruldu eve geldiğimizden beri halsiz bir şey yiyip içmiyor su dahi içmiyor üşüyor keyfi yok bu normal mi?

1 CEVAP

gunestuana

yani şöyle ki küçük ırk köpeklere birden fazla aşı yapmazlar ağır gelir diye ama aşı sonrası halsizlik normaldir yarın düzelmesi gerekir düzelmessen başka bir veterinere gitmenizi tavsiye ederim